Jevgenij Zamiatin

Mes. Antras leidimas

D-503 nė neįsivaizduoja, kad galima gyventi kitaip – be butų permatomomis stiklo sienomis, pasimatymus reguliuojančių rožinių talonų ir nustatytų sekso valandų, Šventosios Valandalentės, Sergėtojų Biuro, visagalio Rūpintojo ir Žaliosios Sienos. 

Kim Leine

Raudonas žmogus / Juodas žmogus

„Amžinybės fjordo pranašų“ priešistorė, antra Grenlandijos trilogijos dalis.

Edward Bernays

Propaganda

Edwardas Bernaysas, įkvėptas savo dėdės Sigmundo Freudo, sukūrė iki šiol naudojamą metodą, kaip organizuotai manipuliuoti atskiromis visuomenės grupėmis ir padėjo JAV paversti vartotojų visuomene. Šioje knygoje jis teigia, kad propaganda yra būtina demokratinės santvarkos sąlyga. 

José Saramago

Evangelija pagal Jėzų Kristų

Literatūrinėje fantazijoje vaizduojama ne tik Jėzaus, bet ir iki šiol negirdėta jo tėvo Juozapo kaltės drama, daugiavaikės motinos kasdienybė, tyra meilė išmintingai, bet nuodėmingai Marijai Magdalietei, aštrūs pokalbiai akis į akį su Dievu ir paslaptinguoju Piemeniu, su kuriuo paauglystėje Jėzus ganė avis...

Isaac Asimov

Antrasis fondas

Sklinda gandas, kad kažkur tolybėse, kitame Galaktikos gale, esama paslėpto Antrojo Fondo, kuris buvo įkurtas siekiant per ilgus barbariškuosius amžius išsaugoti žmonijos žinias, todėl prasideda jo paieškos.

Хона Лейбовичюс

ЧАЕПИТИЕ С ПОПУГАЕМ. Вильнюсские рассказы

Дебютная книга вильнюсских рассказов Хоны Лейбовичюса не только чрезвычайно увлекательна, непосредственна и животрепещуща.

Edvinas Valikonis

Rūko dugnas. Eilėraščiai

Skrydžiai virš lizdų, visų paliktųjų apskaita, lapai, numetantys medžius – pirmąją poezijos knygą leisdamas autorius drąsiai ieško originalių įvaizdžių, jo charakteringos frazės yra organiškos teksto prasmei.

Vytautas Pliura

Švelnumas pragare. Eilėraščiai

Angliškai rašiusio lietuvių išeivių sūnaus dramatiška ir universalias būsenas užčiuopianti homoerotinė poezija pirmą kartą pasirodys lietuvių kalba. 

Christian Kracht

Miruoliai

Nebylųjį kiną greit pakeis garsinis, o į valdžią netrukus ateis naciai. Vokietija vienijasi su Japonija ir siekia savo galią pademonstruoti per kino meną. 

Ben Wilson

Metropolis. Miesto istorija – nuo senovės iki šiandien

Kelionė su istoriku po 26 pasaulio miestus, pastūmėjusius žmonių civilizaciją į priekį, ir aptariant kultūros naujoves, atsiradusias būtent tuose miestuose.