UAB kitos knygos

A. Vivulskio g. 10A-10, LT-03221, Vilnius, Lietuva

tel.: +370 5 251 4200

Projektų vadovė: Aira Niauronytė: aira@kitosknygos.lt

Projektų vadovė: Eglė Vėbraitė: eglė@kitosknygos.lt

Projektų vadovas: Darius Pocevičius: darius@kitosknygos.lt +370 620 77271

Redaktorė Asta Bučienė asta@kitosknygos.lt

Viešinimas Dovydas Kiauleikis dovydas@kitosknygos.lt

Knygų platinimas ir apskaita: Neringa Repečkienė: neringa@kitosknygos.lt +370 686 30177

Leidėjas, direktorius: Gediminas Baranauskas: gediminas@kitosknygos.lt

Viskas mūsų knygas, esančias prekyboje, įsigysite knygyne eureka!, Daukanto a. 2/10, Vilnius, tel/fax:  +370 5 2629146. Mūsų knygų naujienas turi ir visi didieji Lietuvos knygynų tinklai.