Stanisław Lem

Soliaris. Trečias leidimas, skirtas autoriaus 100-osioms gimimo metinėms paminėti

Soliaris – knyga apie žmogaus bandymą pažinti nežemiško proto prigimtį ir nežemiško proto bandymą pažinti žmogų.

John Fante

Banker Hilio svajonės

Arturas Bandinis sunkiai skinasi kelią per literatūros žurnalų brūzgynus, kol pagaliau vienas jo apsakymas išspausdinamas reikšmingame leidinyje. Vaikinas nusiperka kostiumą su skrybėle, meta padavėjo darbą ir išvyksta į Holivudą siekti karjeros aukštumų. Tik ar naujos pareigos patenkins genijumi save laikančio jaunuolio ambicijas?

Charles Bukowski

Arklienos kumpis. 3-iasis atnaujintas leidimas

„Dabar turiu darbą. Tai štai kaip tas atrodo. Pažeminimas, o ne darbas. Nenuostabu, kad kai kurie žmonės plėšia bankus.“

Arvydas Stašaitis, parengė Darius Pocevičius

Kaip kūrėme kapitalizmą. Tikra Lietuvos verslininko 1980–2000 m. istorija

Vieno pirmųjų atkurtos Lietuvos verslininkų ir vieno iš ilgiausiai be teismo kalintų žmonių prisiminimai apie laiką, kai buvo kuriami šiandienio verslo ir visos valstybės pagrindai. 

Ieva Dumbrytė

Šaltienos bistro

Pasikalbėsim apie tai, kokie mes būname naivūs, nesuprasti, perdėtai entuziastingi, apie tai, kaip mylime, ir apie tai, kaip slapčiausiai mokame neapkęsti. 

George Orwell

Lapok, aspidistra. Antras leidimas

Romaną „Lapok, aspidistra“ to meto kritikai pavadino „pačiu pilniausiu komercinės civilizacijos ydų rinkiniu, koks tik kada nors buvo surinktas“.

Sigitas Krutulys-Sygis

Byla Nr. 0,(9)

Leidinyje nerasite romantikos, egzistencializmo, moralizavimo ir kitokios sielos pornografijos –  viskas čia tikra ir skaudu.

Philip K. Dick

Žmogus aukštoje pilyje

Knygoje sukurta netikėta Antrojo pasaulinio karo baigties vizija primena šiurpų, bet žmonijos protą iš miego žadinantį sapną.

Goran Vojnović

Figmedis

Vienoms šalims nykstant iš žemėlapio, o kitoms atsirandant jų vietoje, žmonės turėjo daryti lemtingus gyvenimo sprendimus. Kaip šeimos praeities traumos veikia dabartinę kartą?

Ocean Vuong

Žemėje žavūs mes tik akimirką

Autobiografinis kūrinys ir besąlygiškos meilės liudijimas vienišai motinai. Tai paieška atsakymo, kaip galime priimti vieni kitus neprarasdami savęs ir gyvenimo džiaugsmo.