kitos knygos / Knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Darius Pocevičius

Istoriniai Vilniaus reliktai. 1944–1990. ll dalis

Planuojama išleisti: 2022 m.

Autorius registruoja tarybinio laikotarpio artefaktus, dalis jų jau sunaikinta, pasakoja jų istorijas, kurios leidžia pajusti unikalią tos epochos atmosferą. Antroje knygoje pasakotojai - garbaus amžiaus žmonės ir jų istorijos tampa dar svarbesni už nykstančius epochos reliktus. 

Philipp Dettmer

Imunitetas. Paslaptinga sistema, kuri saugo jūsų gyvybę

Planuojama išleisti: 2022 m.

„YouTube“ mokslinio kanalo „Kurzgesagt – In a Nutshell“ kūrėjo knygoje paprastai ir aiškiai aptariama žmogaus imuninė sistema: kaip veikia mus saugantys antikūnai ir kodėl prasideda uždegimas, kaip elgiasi virusai ir kas vyksta žaidzoje.

Olivia Laing

Vienišas miestas

Poetiškame esė Olivia Laing tyrinėja ir prisijaukina vienatvę, supina įžvalgas apie kultūrą, savo patirtis didmiestyje ir menininkų biografijų faktus. 

Pilar Quintana

Kalė

Planuojama išleisti: 2022 m.

„Kalė“ kritikų įvardintas kaip „romanas apie tikrąjį žiaurumą“. Pasakojama, kaip vaikų neturinti neturtinga pora priglaudžia kalytę, tačiau, jai atsivedus šuniukų, moteris ima jos neapkęsti tarsi išdavikės... Romanas kalba apie tamsiąsias santykių puses.

Todd Strasser

Banga

Planuojama išleisti: 2022 m.

Istorijos mokytojas pasiremia nacių metodais ir mokykloje sukuria agresyvų viena tiesa ir pranašumu grįstą judėjimą. Jis nenumato pasemių.

Yuval Noah Harari

Sapiens. Civilizacijos ramsčiai. Istorinis komiksas, II tomas

Planuojama išleisti: 2022 m.

Antras knygos „Sapiens. Istorinis komiksas“ tomas „Civilizacijos ramsčiai“ atverčia lemtingą žmonijos raidos skyrių – tai žemės ūkio revoliucija. Jame sužinosime, kaip kviečiai užkariavo pasaulį; kaip neįtikima dievo ir biurokratijos santuoka sukūrė pirmąsias imperijas; ir kaip karai, epidemijos, badmečiai bei nelygybė tapo neatsiejama žmogiškosios būties dalimi.