kitos knygos / Knygos / Numatoma išleisti Spausdinimui

Alejo Carpentier

Šios žemės karalystė

Planuojama išleisti: 2024 m.

„Šios žemės karalystėje“ vaizduojamas Haičio vergų sukilimas, revoliucija, pirmojo juodaodžio karaliaus Henrio Christophe’o valdymas ir mirtis. Tačiau knygoje veikiančios realios istorinės asmenybės apdovanotos ir magiškomis galiomis.

Robert M. Sapolsky

Nulemta. Mokslas apie gyvenimą be laisvos valios

Planuojama išleisti: 2024 m.

Knygų „Elgesys“ ir „Kodėl zebrai neserga opalige“ autorius pristato naujausią savo knygą „Nulemta“, kurioje remdamasis neurobiologiniu priežastingumu parodo, kad laisvos valios nėra. 

Petter Attia, Bill Gifford

Ilgaamžystė: Mokslas ir menas gyventi ilgai ir kokybiškai

Planuojama išleisti: 2024 m.

Peteris Attia įtikinamai, argumentuotai ir drąsiai kritikuoja visuotinai priimtą požiūrį į senėjimą ir ragina laikytis naujo požiūrio į ilgaamžiškumą bei siekti ne tik prailginti gyvenimą, bet ir pagerinti jo kokybę.

Shoshana Zuboff

Sekimo kapitalizmo amžius

Planuojama išleisti: 2024 m.

Šiuolaikiniam pasauliui įvardyti Harvardo profesorės Sh. Zuboff pasiūlė terminą „surveillance capitalism“. Sekimo kapitalizmas - tai kapitalizmas, perėjęs į skaitmeninį etapą ir padėjęs iškilti naujoms skaitmeninių technologijų korporacijoms („Google“, „Microsoft“, „Apple“ ir pan.), kurios ne tik stebi, seka vartotojus ar renka jų asmens duomenis, bet ir aktyviai formuoja jų nuomones bei elgesį.

Dan Simmons

Hiperionas

Planuojama išleisti: 2024 m.

29–as amžius, Žmonijos Hegemonijos visatai iškilęs pavojus. Tvyro karingųjų Benamių įsiveržimo grėsmė, neaiškūs atsimetėlės DI Technošerdies kėslai tik dar labiau priartina pavojų.

Gertrude Stein

Alice B. Toklas autobiografija

Planuojama išleisti: 2024 m.

Pirmą kartą lietuviškai pasirodė modernizmo ikonos Gertrude Stein autobiografija, atvirai, autentiškai ir kandžiai pasakojanti apie bohemišką tarpukario Paryžių, alsavusį kūrybinės laisvės vėjais ir sutraukusį ryškiausius to laikmečio menininkus.

Nora Keita Jemisin

Penktasis sezonas. Suluošinta žemė, 1 knyga

Planuojama išleisti: 2024 m.

„Jemisin kūryboje prigimtis nėra nei nepakeičiama, nei neišvengiama. „Penktajame sezone“ skaitytojams siūloma įsivaizduoti žemę, ardomą tiek tiesiogine, tiek metaforine prasme, ir siūloma visapusiškesnės, esmingesnės išeities galimybė.“

Frank Herbert

Kopos eretikai

Planuojama išleisti: 2024 m.

Penktoji Franko Herberto „Kopos kronikų“ serijos knyga, priklausanti vienai reikšmingiausių sagų mokslinės fantastikos istorijoje.