kitos knygos / Knygos / Pergyventi save: ilgaamžystės mokslas ir menas Spausdinimui

Petter Attia, Bill Gifford

Pergyventi save: ilgaamžystės mokslas ir menas

Negrožinė literatūra / 2024 m. / ISBN 978-609-427-618-7 / 480 psl. / Kietas viršelis / Iš anglų kalbos vertė Elena Belskytė / Redaktorė Rozita Znamenskaitė / Viršelį adaptavo Jurgis Griškevičius / Maketavo Linas Vaškevičius / Orig. pavadinimas „Outlive: The Science and Art of Longevity“ /

  • Rezultatas: 4.5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.6/5 (Balsai: 5)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Peteris Attia įtikinamai, argumentuotai ir drąsiai kritikuoja visuotinai priimtą požiūrį į senėjimą ir ragina laikytis naujo požiūrio į ilgaamžiškumą bei siekti ne tik prailginti gyvenimą, bet ir pagerinti jo kokybę.

Nepaisant daugybės laimėjimų, įprastinei medicinai nepavyko pasiekti reikšmingesnės pažangos kovoje su senėjimo ligomis, nuo kurių miršta daugiausia žmonių: širdies ligomis, vėžiu, Alzheimerio liga ir antro tipo diabetu. Labai dažnai pradedama gydyti per vėlai, o tada gyvenimo trukmė pailgėja gyvenimo kokybės sąskaita. Dr. Peteris Attia, geriausias pasaulyje ilgaamžiškumo ekspertas, dalyvavęs „National Geographic dokumentiniame seriale „Limitless With Chris Hemsworth“, mano, kad atgyvenusią medicinos sistemą turime pakeisti individualia, aktyvia ilgaamžiškumo strategija.

Tai ne biohakingas, o mokslas: tai pagrįstas strateginis požiūris, kaip prailginti gyvenimo trukmę ir kartu pagerinti fizinę, pažintinę ir emocinę sveikatą, kad kiekvienas pragyventas dešimtmetis būtų geresnis už ankstesnįjį. Naudodamiesi knygoje nurodytais praktiškais patarimais ir gairėmis, galite pasirinkti kitokį gyvenimo kelią, kuris leis jums gyventi ilgiau nei programuoja genai.

„Dr. Peteris Attia yra ne tik mano gydytojas, bet ir draugas. Jis – ilgaamžiškumo specialistas ir žmogus, kuriam patikiu savo gyvenimą. Labiausiai jis išsiskiria tuo, kad siekia gyvenimo kokybės visais aspektais – fizinės, emocinės, psichinės, santykių ir dvasinės sveikatos srityse. Ši neįtikėtina knyga – tai kvietimas veikti ir priminimas, kad neverta būti pasyviam. Ji apginkluoja įrankiais, kurių reikia norint nugyventi ilgą, prasmingą ir visavertį gyvenimą.“

Hugh Jackman

 

Nuomonės