kitos knygos / Knygos / Nematomi monstrai Spausdinimui

Chuck Palahniuk

Nematomi monstrai

romanas / 2010 m kitos knygos/ Endendu / ISBN 978-609-427-023-9 / 230 psl. / minkštais viršeliais / iš anglų kalbos vertė Mykolė Lukošienė / Dizainas: Aurimas Lažinskas

  • Rezultatas: 4/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 3.82/5 (Balsai: 17)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

„Viskas, ko mes norime, yra tai, ko esame ištreniruoti norėti.“

 Aštrus Chucko Palahniuko žvilgsnis grotesko, ironijos ir intelekto skalpeliu perskrodžia kraujuojančius nupoliruotos visuomenės vidurius. Jis – profesionalus kraštutinių sprendimų meistras, todėl jo herojai gauna vienintelę galimybę išgelbėti savo gyvenimus – nedovanotiną klaidą. Smulkmena po smulkmenos ir pikantiškos detalės susidėsto į istoriją, kurioje nelieka laimėjusiųjų, kurioje tik be sentimentų ištaškius senąjį gyvenimą atsiveria galimybė gyventi savąją jo versiją.

 Ji – populiari manekenė, kurios gyvenimą aukštyn kojom apverčia nelaimingas atsitikimas. Iš dėmesio nestokojančios gražuolės ji virsta negalinčia kalbėti pabaisa, kuriai ne kiekvienas turi drąsos pažvelgti į akis. Sunkiausiu metu jos gyvenime pasirodo Brendi Aleksander, super megakaralienė, laukianti lyties keitimo operacijos. Ji išmokys pabaisą, kad kuriant save iš naujo reikia ištrinti praeitį ir susikurti kai ką geriau. Ir kad išsigelbėjimas slypi ten, kur mažiausiai norėtum jo ieškoti.

Nuomonės