kitos knygos / Knygos / Laiškas krikščionių tautai Spausdinimui

Sam Harris

Laiškas krikščionių tautai

negrožinė literatūra / 2014 m. / ISBN 978-609-427-161-8 / 130 psl. / kietais viršeliais / iš anglų kalbos vertė Ramūnas Sungaila, redaktorė Aira Niauronytė / dizainas: Aurimas Lažinskas

  • Rezultatas: 5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.93/5 (Balsai: 27)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

„Ši knyga skirta visų tikėjimų žmonėms, tačiau parašyta kaip laiškas krikščionims. Čia aš atsakau į daugybę argumentų, kuriuos krikščionys pasitelkia gindami savo religinius įsitikinimus. „Laiške krikščionių tautai“ siekiu sugriauti dievobaimingiausias intelektines ir moralines krikščionybės nuostatas ir žvelgiu į krikščionybę, kaip į nesantaiką kurstančią, žalingą ir trukdančią žmonijai tobulėti.“ (Sam Harris, publicistas, filosofas, neurobiologas, šios knygos autorius)

„Metu jums iššūkį ragindamas perskaityti šią knygą. Ji pakeis jus. Perskaitykite ją, net jeigu tai būtų paskutinis dalykas, kurį darytumėt.“ (Richard Dawkins, „Savanaudžio geno“ ir „Dievo iliuzijos“ autorius)

„Ši knyga parašyta tam, kad išprovokuotų diskusijai ir tikinčiuosius, ir religijos priešininkus. Vertėtų išgirsti negailestingus autoriaus argumentus, kad ir kaip skaudu būtų jų klausytis.“ (Jean E. Barker, „San Francisco Chronicle“ apžvalgininkas)

„Gaivus ugnies gurkšnis.“ („The Wall Street Journal“)

Nuomonės

Ilgai laukta knyga. Rekomenduoju visiems religingiems žmonėms.
O Dan Dennett ateityje sulauktume?
Pievų pievos ši knyga. Nebent tiems žmonėms, kurie visiškai nepažįsta nei krikščionių tikėjimo, nei Biblijos yra skaitę. Autorius viską suplaka į vieną ir naudoja argumentus ištrauktus iš istorinio ir mokslinio konteksto. norint kažką tinkamai kritikuoti reikia labai gerai pažinti. Bet autorius nesupranta kas tas yra krikščioniškas tikėjimas. Remiasi gandais, o ne faktais.