Christian Kracht

Fazerland

romanas / 2007 / 9789955640370 / 160 psl. / minkštais viršeliais su atvartais, 14x20 cm / iš vokiečių kalbos vertė Laimonas Kinčius / Dizainas: Daumantas Každailis/ Ieva Tavkinaitė

  • Rezultatas: 0/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 0/5 (Balsai: 0)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Savo pirmuoju romanu Fazerland, išėjusiu 1995 m., Krachtas įsibrovė į vokiečių literatūra, kaip pop-literatūros, nutrynusios ribas tarp populiarios ir elitinės literatūros, pradininkas, ir tapo reiškiniu sulaukusiu prieštaringų į dvi stovyklas pasidalijusių kritikų vertinimų.
Fazerland – melancholiška nepalaužiamo esteto kelionė iš vieno miesto į kitą, kaleidoskopu slenkantys susitikimai ir išsiskyrimai, bukinanti ir drastiška šiuolaikinė tikrovė... knyga apie meilę ir apie jos nebuvimą... Apgaulingai paprastas, paviršutiniškai realistiškas ir grubus Faserland tekstas pajungtas griežtai, interpretacijas inspiruojančiai struktūrai.

Apie autorių

Christianas Krachtas, iš Šveicarijos kilęs pasaulio pilietis, kuris gyvena keliaudamas. Jo knygos Fazerland ir 1979 išverstos į svarbiausias Europos kalbas.

Nuorodos

Nuomonės

be jokios abejones si knyga yra pati prasciausia is visu leidyklos iki siol isleistu knygu (nors reikia prisipazinti, kad ne visas skaiciau, bet vis delto...)
is tikruju tai ne tik vokieciu literaturos, bet apskritai literaturos KRACHAS. tai paprasciausias bandymas megdzioti daugeli siuolaikiniu populiariu rasytoju (Breat Eston Ellis, Haruki Murakami ir t.t.), taciau ir tai nebutu taip blogai, jeigu butu "pasiskolinta" tai kas yra geriausia, o ne atvirksciai, kaip kad siuo konkreciu atveju.
perskaiciau beveik visa - iki tos vietos kai del vertejo neismanymo garsi dainininke Astrud Gilberto pavadinta AstrudU Gilberto, t.y. - vyru (berods 104 psl.). tikriausiai tai buvo pretekstas neskaityti iki galo :)
geda - tiek vertejui, tiek leidyklai. taciau tai yra tik vis delto noreciau labai padekoti leidyklai uz tai, kad ji yra, palinketi, kad ir toliau leistu idomias, puikias knygas (pvz. Breat Eston Ellis "American Psycho).
aciu uz demesi!