kitos knygos / Knygos / Visos dingusios Spausdinimui

Megan Miranda

Visos dingusios

Trileris, bet neįprastas, parašytas atbuline laiko seka / 2017 m. / ISBN 978-609-427-298-1 (spausdinta knyga); ISBN 978-609-427-297-4 (el. knyga) / 352 psl. / Kietais viršeliais / Iš anglų k. vertė Aušra Karsokienė, redaktorė Asta Bučienė / Dizainerė Lina Sasnauskaitė

  • Rezultatas: 5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.89/5 (Balsai: 9)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Nikoletė iš gimtojo Kuli Ridžo išvyko prieš dešimt metų. Kai dingo jos geriausia draugė Korina. Dabar, suprastėjus tėvo sveikatai, Nika turi grįžti. Praeities vaiduokliai atgyja. Pamiršta istorija atsiveria kaip žaizda.

Korinos kūno taip niekas ir nerado. O įtariamųjų daug – pati Nika, jos brolis Danielis, vaikinas Taileris ir Korinos draugas Džeksonas. Visi, išskyrus Niką, tebegyvena Kuli Ridže. Taileris susitikinėja su jauna kaimyne Anelise. Ši – jų visų alibi. Nikoletei grįžus, Anelisė pradingsta. Aiškindamasi šią paslaptį Nika apie savo draugus, šeimą ir apie tą naktį, kai dingo Korina, sužino, ko geriau būtų nežinojusi.

Vienas skaitomiausių pastarojo meto trilerių. Novatoriškas atgaline tvarka besirutuliojantis pasakojimas kelia dar daugiau įtampos. Amerikiečių rašytoja Megan Miranda veda mus tamsiais nuošaliais takais, o kai jau manome einantys pažįstamu keliu, pasirodo: viskas visai kitaip. Autorė tikrai moka priblokšti.

***

„Visos dingusios“ – geriausių 2016-aisiais išleistų trilerių penketuke. The Wall Street Journal

Ypač įtraukiantis romanas, jį tikrai galima vadinti hičkokišku. The New York Times Book Review

Neįprastas pasakojimas atgaline tvarka – tikras išbandymas smegenims. Elle

Kitos to paties autoriaus knygos

Nuomonės