kitos knygos / Knygos / Trumpa laiko istorija Spausdinimui

Stephen Hawking

Trumpa laiko istorija

Faktų literatūra (negrožinė) / 2019 m. / ISBN 978-609-427-356-8 (spausdinta knyga), ISBN 978-609-427-357-5 (el. knyga) / 263 psl. / Kietais viršeliais / Iš anglų k. vertė Paulius Jevsejevas, mokslinis red. Jokūbas Sūdžius / Kalbos redaktorė Lolita Petrašiūnaitė / Dizainerė Lina Sasnauskaitė

  • Rezultatas: 4/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.2/5 (Balsai: 5)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Kada prasidėjo laikas? Ar jis galėtų eiti atgal? Visata begalinė ar vis dėlto turi ribas?.. Tai tik keletas klausimų, svarstomų visame pasaulyje pripažintoje, populiariai ir aiškiai parašytoje knygoje, kurios autorius – vienas reikšmingiausių šiuolaikinių fizikų. Čia apžvelgiama idėjų apie kosmosą evoliucija: nuo Newtono ir Einsteino iki spiralinės galaktikos ir stygų teorijų. Autorius pasineria į erdvės ir laiko paslaptis – nuo Didžiojo Sprogimo iki juodųjų skylių.

„Trumpa laiko istorija“ pirmą kartą išleista 1988 m. ir iki šiol išlieka viena svarbiausių knygų apie mokslą. Milijonams skaitytojų ji paaiškina nuostabius Visatos reiškinius. Lietuviškai pasirodo pirmą kartą. Versta iš autoriaus atnaujinto 2016 m. leidimo.

Vaiko smalsumas, palaikomas genijaus proto. 

The Sunday Times

Kosmologinės fizikos dėsnius S. Hawkingas perteikia aiškiai ir labai sąmojingai. Nuostabi minties galia. 

The New York Times

Nuomonės