kitos knygos / Knygos / Troleibuso istorijos Spausdinimui

Sudarė Laurynas Katkus

Troleibuso istorijos

geriausių šiuolaikinių apsakymų rinktinė / 2014 / 9786094271731 / 236 psl. / minkštais viršeliais / dizainas: vario burnos

  • Rezultatas: 5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.79/5 (Balsai: 14)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Klumpės, berželiai ir tyra meilė gimtajai žemei? Ne! Lietuvių literatūra jau seniai išlipo iš klumpių, apsiavė sportbačius ir išėjo pasidairyti po triukšmingas miesto gatves.

Trumposios prozos rinktinė „Troleibuso istorijos“ kviečia į vaizduotės kelionę per šiuolaikinę Lietuvą. Kelionės maršrutas sudarytas iš penkiolikos per pastaruosius tris dešimtmečius parašytų apsakymų, kuriuos sieja atvirumas urbanistinei aplinkai, sąmojis, pasakojimo meistrystė, keisti, fantastiški, šiurpūs nutikimai. Ir, žinoma, mūsų didmiesčių simboliu tapęs troleibusas – moderniška ir ekologiška transporto priemonė, neatskiriama mūsų miestovaizdžio dalis, už kurios išsaugojimą pasisako ši antologija.

Jei pasiilgote geros, netuščiažodžiaujančios prozos, pasiimkite šią knygą į kelionę troleibusu (autobusu, traukiniu, lėktuvu...), ir nė nepajusite, kaip pasiekėte kelionės tikslą. Kad užsiskaitę nepravažiuotumėt savo stotelės, knygoje rasite patogias nuorodas, kaip pasirinkti tinkamos trukmės kūrinius.

Autoriai:

Saulius Tomas Kondrotas

Jurgis Kunčinas

Jurga Ivanauskaitė

Gintaras Beresnevičius

Tomas Staniulis

Marius Ivaškevičius

Ričardas Gavelis

Markas Zingeris

Jurga Tumasonytė

Vidas Dusevičius

Ieva Toleikytė

Undinė Radzevičiūtė

Aleksandra Fomina

Danutė Kalinauskaitė

Sudarė Laurynas Katkus

 

Knygos leidybą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

Nuomonės