kitos knygos / Knygos / Superleninas ir Amanitas Muscarias Spausdinimui

Fiokla

Superleninas ir Amanitas Muscarias

Komiksai, poezija / 2008 m. / ISBN 978-995-564-080-6 / 82 psl. / minkštais viršeliais /

  • Rezultatas: 3/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 3/5 (Balsai: 2)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

„... ant Lenino darbo stalo visada stovėdavo dėžutė su džiovintais, kvaišulį sukeldavusiais grybais. Jis buvo užkietėjęs Piterio regione paplitusių haliucinogeninių grybų vartotojas.“ (šaltinis: Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnyba prie LR Sveikatos apsaugos ministerijos)

„Laisvę žmonėms, arkliams ir vaizduotei!“ Jei šis šūkis kabėtų mokyklose, jos būtų kitokios, pasaulis būtų geresnis, o žmonija – laimingesnė. Laisvę pardavėm, arklius suvalgė gurmanai, mums liko tik vaizduotė, kuri praktiniais sumetimais dažnai būna „išjungta“ ir „įkalinta“. (Fiokla)

APIE AUTORĘ:

Vilma Pajuodienė-Fiokla (g. 1972) – Panevėžyje gyvenanti menininkė ir poetė, nuo 1996 m. kurianti tekstus, tapybos darbus, rengianti performansus, inicijuojanti letristines akcijas. Vizuali, socialiai angažuota jos kūryba išaugo iš dadaizmo, suprematizmo idėjų. Tai autentiška kasdienybės, iš visų pusių atakuojamos popkultūros, patirtis.

Nuorodos

Nuomonės

Ce ta pati fiokla, kur fiokla anarchijoj?
woohoo! :D want it! :p hug, Hermana en arche! ;)
Kai paskaitysiu, tada ir pasakysiu savo nuomone.
na peržiūrėjau šią knygą... tikrai nevykusi. visiškai neverta dėmesio net negliu to pavadinti knyga, manau, tam prireikė daug grybų, marichuanos ir visiškai jokio intelekto ir dar parašyta pradžioje - parėmė panevežio seniūnija :D juokdariai esat, mielieji, kad nematot kokius niekalus paleidžiat gyventi. ir dar gale 600 egzempliorių tiražas, manau, juos teks dalinti gatvėje ir dar primonėti.
su pagarba arminas. įžeist nenorėjau, bet jei toliau leisit kažką panašaus tikrai
bus ne kas.
sekmės
Fioklos musmirinis Volodia - rimta knyga apie rimtus dalykus. Su pretenzija į postmoderną, bet iš esmės - moderno pavyzdys. Tuo ir žavi. Tuo ir smagi. Suvalgai tekstinę musmirę ir eini 3,14zdon pasišokinėdamas. O tai - labai toli. Profanams - per toli.