Jeannette Fischer

Psichoanalitikė kalbasi su Marina Abramović. Menininkė kalbasi su Jeannette Fischer

Planuojama išleisti: 2021 m.

Taikydama psichoanalizę Jeannette Fischer bando atrasti gelmines menininkės ir jos kūrybos jungtis. Ši reta ir išskirtinė prieiga atskleidžia daug neregėtų M. Abramović pusių. 

Kęstutis Šapoka

Sakmė apie Juozą

Planuojama išleisti: 2021 m.

Paradoksali dokumentiška antiutopija, parašyta pasitelkus autoriaus kuriamą šiuolaikinio socialinio realizmo kryptį, natūralistinę stilistiką ir literatūrinio koliažo principą. Jau kelis metus mes visi gyvename antiutopijoje. Autorius tai aprašo kaip ateitį, bet pažvelgus į žiniasklaidos citatas paaiškėja, kad mes tai jau kartą išgyvenome. 

Jen Gunter

Vaginos biblija. Vulva ir vagina – kaip atskirti mitus nuo faktų

Planuojama išleisti: 2021 m.

Medicinos mokslų daktarė Jen Gunter profesionaliai ir patraukliai kalba apie tai, kas svarbu kiekvienai moteriai, taip pat ir vyrui, norinčiam suprasti savo partnerę, ar tėvui, ieškančiam geros konsultacijos savo dukrai.

Denis Vejas

Niekieno žemė. Fotoistorijos apie Meksiką

Planuojama išleisti: 2022 m.

Atstumtasis, marginalas, nelegalas, keistuolis, klounas, maištininkas, vandalas: šiuos žodžius renkuosi todėl, kad suprantu, kad tai iš tiesų realu – nenugludinta, tikra ir nesaugu. Fotografija man tapo būdu susieti savo paties pasaulį su taisiais, kuriuos patiriu, ir papasakoti istoriją – nenugludintą ir tikrą.

Darius Pocevičius

Istoriniai Vilniaus reliktai.1944–1990. ll dalis

Planuojama išleisti: 2022 m.

Autorius registruoja išlikusius tarybinio laikotarpio artefaktus ir pagaviai pasakoja jų istorijas, kurios leidžia pajusti unikalią tos epochos atmosferą.