Frank Herbert

Kopa. Mesijas

Planuojama išleisti: 2022 m.

Antroje „Kopos“ serijos dalyje tęsiasi Polo Atreido, arba Muadibo, istorija. Sukaupęs daugiausia galios Visatoje, jis susiduria su priešiškumu ir artimiausiųjų sąmokslu. 

Robin Wall Kimmerer

Stumbražolių pynimai. Protėvių išmintis, augalų pamokymai ir mokslinis pažinimas

Planuojama išleisti: 2022 m.

Robin Wall Kimmerer knygoje sujungia senąjį ir naująjį pasaulio pažinimo būdą, kad pakviestų skaitytojus į mitinę, istorinę, dvasinę ir mokslinę kelionę siekiant atkurti pažeistą žmonijos ryšį su gamta. 

Pilar Quintana

Kalė

Planuojama išleisti: 2023 m.

„Kalė“ kritikų įvardintas kaip „romanas apie tikrąjį žiaurumą“. Pasakojama, kaip vaikų neturinti neturtinga pora priglaudžia kalytę, tačiau, jai atsivedus šuniukų, moteris ima jos neapkęsti tarsi išdavikės... Romanas kalba apie tamsiąsias santykių puses.

Joanna Gierak-Onoszko

27 Tobio Obedo mirtys

Planuojama išleisti: 2022 m.

Tai reportažas apie daugiau kaip šimtą metų Kanados mokyklose veikusią autochtonų vaikų pažeminimo ir išnaudojimo sistemą, dėl kurios tik šiemet atsiprašė Popiežius. Kaip tai veikė ir kaip žmonės gyvena po to? Tai pasakojimas apie vaikų gebėjimą išbūti baisiomis sąlygomis ir apie vakariečių, taip pat ir bažnytininkų, nesugebėjimą gerbti kitokios pasaulėžiūros nei jų.

Henry Miller

Vėžio atogrąža. Atnaujintas leidimas

Planuojama išleisti: 2022 m.

... gal būt sąžiningiausia kada nors parašyta knyga – anarchiškas himnas gyvenimo šventei.

Olivia Laing

Vienišas miestas

Poetiškame esė Olivia Laing tyrinėja ir prisijaukina vienatvę, supina įžvalgas apie kultūrą, savo patirtis didmiestyje ir menininkų biografijų faktus. 

Kurt Vonnegut

Čempionų pusryčiai. Atnaujintas leidimas

Planuojama išleisti: 2022 m.

„Itin humaniška knyga, nors gelia iki skausmo“ (Kate Atkinson)

Frank Herbert

Kopos vaikai

Planuojama išleisti: 2023 m.

Trečia „Kopos“ serijos knyga. Romane vaizduojami įvykiai praėjus devyneriems metams po to, kas nutiko knygoje „Kopa. Mesijas“.