Aušra Kaziliūnaitė

Jūros nėra

Planuojama išleisti: 2021 m.

Penktoji Aušros Kaziliūnaitės poezijos knyga „Jūros nėra“ tęsia knygos kaip performatyvaus ir konceptualaus įvykio liniją. Naujausioje knygoje daug dėmesio tenka vaizduotės, įsivaizduojamybės, tikrumo tyrimui.

Sigitas Krutulys-Sygis

tas, kuris... niekuo negali padėti. ((ne)tekstai, eilėraščiai, koliažai, laiškai, vertimai, rasti objektai)

Planuojama išleisti: 2021 m.

Šioje knygoje pirmą kartą skelbiamas Sigito Krutulio-Sygio 1986–1996 m. palikimas. Čia nepaisoma gramatikos, tekstas virsta vaizdu, o vaizdas – raidėmis. Šie eksperimentai Lietuvos neoavangardizmo pradžią perstumia į ankstesnius, nei mūsų meno tyrinėjimuose įprasta, metus.

Thomas C. Foster

Skaityk literatūrą kaip profesorius. Gyvas ir smagus skaitymo tarp eilučių vadovas

Planuojama išleisti: 2021 m.

Perskaitę šią šmaikščią ir įtraukiančią literatūros apžvalgą, į grožinius kūrinius žvelgsite naujomis akimis, per literatūrą suvoksite gilumines kultūros struktūras, o knygos teiks dar didesnį skaitymo malonumą.

Randall Munroe

Kas, jeigu? Rimti moksliniai atsakymai į absurdiškus hipotetiškus klausimus

Planuojama išleisti: 2021 m.

Kas, jeigu kažkur pasaulyje gyvena kiekvienam iš mūsų atsitiktinai skirta viena artima siela? Kas, jeigu išsimaudyčiau panaudoto branduolinio kuro baseine? Kas, jeigu žaibas trenktų į ore skriejančią kulką? Atsakydamas į neįtikėtinus ir kartais beveik absurdiškus savo skaitytojų klausimus autorius aiškina fizikos dėsnius, chemijos tiesas ir kviečia pasižiūrėti į gyvenimą finiziame pasaulyje visai naujai. 

George Orwell

Dienos Paryžiuje ir Londone. Antras leidimas

Planuojama išleisti: 2021 m.

„Dienos Paryžiuje ir Londone“ – stulbinančiai sąžiningos ir integralios autoriaus asmenybės liudijimas. 

Frank Herbert

Kopa

Planuojama išleisti: 2021 pradžia

Kai dar nebuvo nei „Matricos“, nei „Žvaigždžių karų“, kai dar nebuvo nei „Enderio žaidimo“, nei „Neuromancerio“, jau buvo „Kopa“. Klasikų klasika. Greit bus naujas filmas. Ir naujas Antos Kapočiūtės vertimas. 

Jen Gunter

Vaginos biblija. Vulva ir vagina – kaip atskirti mitus nuo faktų

Planuojama išleisti: 2021 m.

Medicinos mokslų daktarė Jen Gunter profesionaliai ir patraukliai kalba apie tai, kas svarbu kiekvienai moteriai, taip pat ir vyrui, norinčiam suprasti savo partnerę, ar tėvui, ieškančiam geros konsultacijos savo dukrai.

George Orwell

Lapok, aspidistra. Antras leidimas

Planuojama išleisti: 2021 m.

Romaną „Lapok, aspidistra“ to meto kritikai pavadino „pačiu pilniausiu komercinės civilizacijos ydų rinkiniu, koks tik kada nors buvo surinktas“.

Darius Pocevičius

Istoriniai Vilniaus reliktai.1944–1990. ll dalis

Planuojama išleisti: 2021 m.

Autorius registruoja išlikusius tarybinio laikotarpio artefaktus ir pagaviai pasakoja jų istorijas, kurios leidžia pajusti unikalią tos epochos atmosferą.

Denis Vejas

Gyventojai ir svečiai. Fotoistorijos apie Meksiką

Planuojama išleisti: 2022 m.

Atstumtasis, marginalas, nelegalas, keistuolis, klounas, maištininkas, vandalas: šiuos žodžius renkuosi todėl, kad suprantu, kad tai iš tiesų realu – nenugludinta, tikra ir nesaugu. Fotografija man tapo būdu susieti savo paties pasaulį su taisiais, kuriuos patiriu, ir papasakoti istoriją – nenugludintą ir tikrą.