Michael Katz Krefeld

Gelmės

Trileris / 2018 m. / ISBN 978-609-427-313-1 (spausdinta knyga), ISBN 978-609-427-312-4 (el. knyga) / 344 psl. / Kietais viršeliais / Iš danų k. vertė Aurelija Bivainytė, redaktorė Neringa Mikalauskienė / Dizainas: „Vario burnos“

  • Rezultatas: 4.5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.67/5 (Balsai: 3)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Detektyvui Raunui tenka kraupiausia byla iš visų, kurias buvo tyręs. Naujas klientas paprašo surasti septyniolika metų nematytą bendraklasį. O tuo metu Kopenhagos gyventojus šiurpina žvėriški nusikaltimai, pernelyg primenantys 1993-iaisiais šių dviejų vaikystės draugų užpultos mergaitės tragišką istoriją...

Baiminantis visuomenės keršto, paauglystėje atlikę bausmę, buvę bendraklasiai gyvena prisidengę naujomis tapatybėmis, nieko vienas apie kitą nežinodami. Dar vienam užpuolimui pasibaigus moters mirtimi, Raunas rimtai imasi galinčio bet kada smogti žudiko medžioklės.

„Gelmės“ – ketvirtoji savarankiška danų rašytojo M. K. Krefeldo kriminalinių romanų serijos dalis apie privatų tyrėją Rauną, kartu su anglų buldogu Miofe gyvenantį jachtoje Kristianshauno kanale.

***

Kiti to paties autoriaus bestseleriais tapę romanai apie detektyvą Rauną:  

Paklydęs

Ieškomas

Sekta

 ***

„Gelmės“ – tai daniško jaukumo ir košmariškos serijinio žudiko medžioklės kokteilis. Nuostabiai greitai ir stipriai įtraukianti knyga.
„Jyllands-Posten“

*

Autorius nuostabiai kuria realistinius personažus ir aštraus proto reikalaujantį siužetą. Tai  ir kokybiškas trileris, ir prikaustanti istorija apie išdavystę. Kada išduoda ne tik artimieji, bet ir visuomenė.
„Nordjyske Stiftstidende“

*

Siužetas apie serijinį žudiką tikrai ne silpnų nervų skaitytojams ir ne tiems, kurie bijo kraujo.
„Politiken“

Nuomonės