kitos knygos / Knygos / Deivės nesensta. Švytinčios, sveikos ir gyvybingos moters paslaptys Spausdinimui

Christiane Northrup

Deivės nesensta. Švytinčios, sveikos ir gyvybingos moters paslaptys

Pagalba sau, populiarioji psichologija / 2017 / ISBN 978-609-427-256-1 (spausdinta knyga), ISBN 978-609-427-282-0 (el. knyga) / 424 psl. / Kietais viršeliais / Iš anglų kalbos vertė Neringa Jagelavičiūtė-Teišerskienė, kalbos redaktorė Aurika Bagdonavičienė / Dizainas: „Vario burnos“, maketavo Marija Mlinkauskaitė

  • Rezultatas: 4.5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.67/5 (Balsai: 6)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Grožis, seksualinis gyvenimas ir sveikata tik ik 40? Taip vis dar mano daug moterų. Per daug. Metas įkvėpti vyresnes moteris atrasti gyvenimo džiaugsmą ir išmokti patirti daugiau malonumų kasdien. Išmokti mylėti save ir rūpintis savimi. Nes malonumui ir džiaugsmui nėra amžiaus ribos. Metas keisti požiūrį į senatvę, ypač į moterų senatvę, nes joms primetama daug ribojančių įvaizdžių, vienas iš jų – privaloma jaunystė... Išsilaisvinimas iš jaunystės kulto – tai naujoji emancipacija.

Autorė mano, kad kokio amžiaus jaučiatės, tokio ir esate. 

Remdamasi naujausiais moksliniais tyrimais Ch. Northrup įrodo, kaip gali pasikeisti gyvenimas, kai liaujatės bijojusi, kad susimausite, arba kad kūnas jus išduos. Pats laikas keisti nusistovėjusį požiūrį į senatvę. Autorė parodo, kaip jau šiandien galime pradėti keisti savo ateitį keisdamos požiūrį ir tapti beamžėmis bei atskleisti savo fizinę, emocinę, psichinę ir dvasinę prigimtį. Knyga atveria visiškai kitokį mąstymą, dėl kurio galime tikėtis:

puikios sveikatos,
malonaus lytinio gyvenimo,
atrasti malonaus ir lengvo judėjimo džiaugsmą,
skaidrių ir autentiškų santykių, ypač – santykio su savimi.

Nuomonės