kitos knygos / Fotografijos knygos / Šviesa – mokslas ir magija Spausdinimui

Fil Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua

Šviesa – mokslas ir magija

2013 / 9786094271281 / 224 psl. / minkštais viršeliais / iš anglų kalbos vertė Irena Jomantienė /

  • Rezultatas: 4.5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.37/5 (Balsai: 19)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Kad ir koks intuityvus būtų jūsų fotoaparatas, įspūdingų rezultatų pasieksite tik žinodami, ko siekiate, ir gerai apgalvoję fotografijų apšvietimą. Šis svarbiausias gebėjimas fotografui leidžia kokybiškai ir greitai pagerinti savo kūrinius.
 
 Knygoje Šviesa – mokslas ir magija išsamiai atskleista šviesos prigimties teorija ir jos veikimo principai, kurie naudojantis apšvietimu padeda kūrybiškai išreikšti bei valdyti kuriamus atvaizdus. 

Šioje knygoje rasite:
 
 • Daug naujų nuotraukų ir apšvietimo schemų, parodančių, kaip nufotografuoti sudėtingus kadrus
 
 • Naują informaciją, kaip dirbti su spalvotais geliais, kilnojamąja blykste bei judesiu, kaip derinti aplinkos ir blykstės apšvietimą
 
 Apšvietimo stiliai nepaliaujamai keičiasi, tačiau šviesos prigimtis visada liks tokia pati. Su šia knyga perpratę fizikinius šviesos dėsnius, įgysite neišsemiamo kūrybinio potencialo!

Apie autorius:
 
 Filo Hunterio specializacija – reklaminės ir periodinių leidinių fotografijos natiurmorto bei specialiųjų efektų žanrai. Per tris karjeros dešimtmečius jis yra dirbęs tokiems klientams, kaip America Online, US News & World Report, Time-Life Books, Life Magazine, National Geographic. Jis dėstė fotografiją universitetuose ir dirbo daugelio fotografijai skirtų leidinių techniniu konsultantu. F. Hunteris tris kartus laimėjo Virdžinijos valstijos didįjį profesionalaus fotografo prizą.
 
 Stevenas Biveris turi dvidešimt metų komercinio fotografo patirties, specializuojasi portreto, natiurmorto, fotomontažo ir skaitmeninio atvaizdo manipuliavimo srityse. Jo klientų sąraše – DuPont, Johnson & Johnson, Mobil, Newsweek, Condé Nast ir IBM. Jo darbai įvertinti Communication Arts, Graphics, HOW Magazine ir Adobe apdovanojimais – pastarieji įtraukė jo darbus į Photoshop programinės įrangos papildomą diską kaip įkvėpimą kitiems fotografams.
 
 Paulas Fuqua trisdešimt penkerius metus dirbo periodinių leidinių ir gyvojo pasaulio fotografu, 1970 m. jis atidarė savo gamybos kompaniją ir atsidėjo dėstymui per vizualines priemones. Paulas yra parašęs ir išleidęs mokomosios ir pratybų medžiagos daugybėje sričių, tarp jų teisė, viešasis saugumas, istorija, tikslieji mokslai ir aplinka. Per pastaruosius dešimtį metų jis išleido gamtos mokslams ir būtinybei imtis globalinio arealų valdymo skirtos mokomosios medžiagos.

Nuomonės