kitos knygos / Fotografijos knygos / Susipažinkite: ekspozicija Spausdinimui

Bryan Peterson

Susipažinkite: ekspozicija

praktinė fotografijos knyga / 2009 / 9789955640851 / 168 psl. / minkštais viršeliais / Iš anglų kalbos vertė Vaida Keleras / Dizainas: Daumantas Každailis, Ieva Každailienė

  • Rezultatas: 5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 5/5 (Balsai: 8)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

 Ši populiari, praktiška ir daugelio fotografų rekomenduojama knyga skirta tiems, kurie jau pramoko fotografuoti, tačiau nori toliau tobulėti ir ugdyti savo kūrybiškumą. Jei manote, kad ekspozicija – plati ir paini sąvoka, perskaitę šią knygą, tikrai pakeisite nuomonę ir tarsite sau – kaip įdomu ir paprasta kūrybiškai fotografuoti! Leidinio autorius Bryanas Petersonas išaiškins jums diafragmos ir išlaikymo santykį, patars, kaip parinkti tinkamiausią ekspoziciją, atrodytų, pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis – esant foniniam arba menkam apšvietimui, apniukusią dieną arba objektui judant. Ši informacija pravers naudojant ir juostinius, ir skaitmeninius fotoaparatus. Be to, perpratę ekspozicijos esmę, nebesijaudinsite dėl techninių dalykų, nes jau turėsite patikimą pagrindą, kuris leis jums sukurti tokius vaizdus, apie kokius svajojate. Knyga iliustruota puikiomis paties autoriaus nuotraukomis.

Bryanas Petersonas – profesionalus fotografas, tarptautiniu mastu pripažintas fotografijos dėstytojas, daugelio fotografijos bestselerių autorius, internetinės fotografijos mokyklos The Perfect Picture School of Photography (www.ppsop.com) įkūrėjas. Gyvena JAV ir Prancūzijoje.

Nuomonės