kitos knygos / Fotografijos knygos / Skaitmeninė fotografija 5 dalis: Fotoreceptai Spausdinimui

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija 5 dalis: Fotoreceptai

2015 / 9786094271854 / 224 psl. /

  • Rezultatas: 3/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 3.17/5 (Balsai: 6)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Scottas Kelby, visų laikų labiausiai perkamos knygos apie skaitmeninę fotografiją autorius, pateikia visiškai naują populiariosios serijos tomą, kuris prasideda ten, kur pasibaigė ankstesnysis. Čia rasite dar daugiau „Aha, štai kaip jie tai padaro“ pobūdžio konkrečių pastabų be jokio techninio žargono – jomis, dėl kurių taip išpopuliarėjo ši serija, drąsiai galite naudotis jau šiandien.

Pradedant pirmąja šios serijos knyga populiariausias skyrius visada būdavo paskutinysis, kuriame paaiškinama, „kaip nufotografuoti tokį kadrą“. Kiekviename šių skyrių Scottas parodo galutinį fotografavimo proceso kadrą ir paaiškina, kaip jį sukurti. Šiuo, penktuoju, serijos tomu jis dovanoja jums tai, ko seniai laukėte: visą knygą sudaro vien fotoreceptai. Tačiau tai dar ne viskas – Scottas dalijasi su jumis ir kiekvieno recepto nuotraukomis „už kadro“. Taigi turite galimybę aiškiai pamatyti, kaip viskas buvo daroma – tam, kad kiekvienąkart sukurtėme lygiai tokį patį atvaizdą.

Ši papildoma medžiaga leidžia labiau įsigilinti į šiuos receptus ir patirti tikrąją jų naudą. Scotttas padalija „užkadrinę“ informaciją į keturis segmentus: (1) paaiškina, ką būtent matote „už kadro“, (2) pateikia visus fotoaparato nustatymus, kalba apie naudojamus objektyvus bei apšvietimo detales, (3) nusako minčių eigą, kad suvoktumėte, kodėl pasirinktas konkretus kelias, ir (4) aprašo atvaizdų apdorojimo procesą Photoshop arba Lightroom fotorengyklėmis (kitose serijos knygose apie tai nekalbama). Be to, visoje knygoje pilna patarimų bei įžvalgų, kurių nerasite niekur kitur.

Tai ne teorinė knyga, prigrūsta fotografinio žargono ir painių sąvokų. Ši knyga kalba apie tai, kokį mygtuką paspausti ir kokį nustatymą pasirinkti – ir kodėl. Čia rasite daugiau kaip 100 profesinių triukų ir netrukus pradėsite fotografuoti kaip tikri profesionalai.

Scottas Kelby – populiariausias pasaulyje fotografijos knygų autorius, puikiai įvertinto Photoshop User žurnalo redaktorius bei leidėjas. Jis – įtakingos savaitinės fotografijai skirtos internetinės pokalbių laidos The Grid vedėjas, taip pat rengia skaitmeninės fotografijos dirbtuves bei seminarus visame pasaulyje. Scottas – ne viena premija apdovanotas daugiau nei 60 knygų autorius, tarp jų šie leidiniai: The Photoshop Book for Digital Photographers, The Lightroom Book for Digital Photographers, Light It, Shoot It, Retouch It: Learn Step by Step How to Go from Empty Studio to Finished Image. Daugiau apie Scottą skaitykite jo kasdieniniame tinklaraštyje hhtp://scottkelby.com.

Nuomonės