Robertas Kudirka (khf.vu.lt nuotrauka)

Robertas Kudirka

„Nesikeikiu tik prie studentų, moterų ir vaikų.“ Doc. dr. Robertas Kudirka

Dainius Liškevičius

Dainius Liškevičius

Dainius Liškevičius – menininkas, išgarsėjęs projektu „Muziejus“. Jau keliose meno bienalėse įvairiose Europos šalyse pabuvojęs (2015-aisiais Lietuvai menininkas atstovavo Venecijos bienalėje) Dainiaus Liškevičiaus  „Muziejus“ vaizdžiai rodo trijų paslaptingų Lietuvos asmenybių – paskutinio Lietuvos partizano (?) Antano Kraujelio, maištininko Romo Kalantos ir Rembrandto šedevrą Ermitažo muziejuje peiliu išraižiusio ir sieros rūgštimi apipylusio Broniaus Maigio – likimus. 

Aurimas Lukoševičius

Aurimas Lukoševičius

Tai  žmogus iš mažo Lietuvos miestelio, neragavęs jokių filologijos mokslų, – talentingas, savitą, kandų kūrybos stilių turintis ir labai aštrias ir tamsias temas gvildenantis, atvirai ir žiauriai kalbantis rašytojas Aurimas Lukoševičius. Išgarsėjo romanu apie gaujų gyvenimą Lietuvoje po nepriklausomybės atgavimo – „Kūnai ir kristalai“.

Norman Mailer

Norman Mailer

Grįžęs iš karo Normanas Maileris ėmėsi rašyti ir, būdamas vos 25-erių, tapo populiariu rašytoju. Stengdamasis nugalėti aukščio baimę, gyveno viršutiniame dangoraižio aukšte. Jis buvo vienas pirmųjų intelektualų, nuolat pasirodydavusių televizijoje, siekė tapti Niujorko meru.