Oliver Sacks

Vyras, kuris savo žmoną palaikė skrybėle (antras leidimas)

IŠANKSTINĖ PREKYBA (knygą planuojama išsiųsti balandžio 30 d.)

Pripažinto medicinos profesoriaus knygoje aprašytos 24 realios istorijos nukelia į keistą neurologinių sutrikimų pasaulį.

Darius Žiūra

Diseris

„Dariaus Žiūros teksto veikėjai, iš kurių pagrindinis yra jis pats, įtraukia į nenuspėjamus poelgių, minčių ir prisiminimų vingius, autoriui neįtikėtinai meistriškai atkuriant skausmingai atpažįstamas, bet sykiu ir nepakartojamas situacijas.“ Deimantas Narkevičius

Frank Herbert

Kopa (Su minkštu kino filmo viršeliu)

Šis kūrinys daro įtaką jau kelioms mokslinės fantastikos kūrėjų kartoms. Romano temos dabar dar aktualesnės nei tada, kai išėjo pirmas knygos leidimas: žmogaus evoliucija, genetinės manipuliacijos, karai dėl gamtos išteklių, ekologija. Kada tikslas pateisina priemones ir ką galima pasiekti žiaurumu?

Byung-Chul Han

Nuovargio visuomenė

Kodėl taip paplitusios mūsų laiko ženklais tapusios būklės – depresija, perdegimo sindromas, ADHD? Anot filosofo, tai ne pavienių žmonių, o visos epochos – ekonomikos, technologijų, santykių problema. Gyvename „pasiekimų visuomenėje“.

Rasa Navickaitė

Marija Gimbutienė. Archeologija, Didžiosios Deivės hipotezė, feminizmas

Pirmoji išsami archeologės Marijos Gimbutienės biografija pasakoja apie jos gyvenimą, profesinę veiklą, įtaką feminizmui JAV bei Lietuvoje ir idėjas, pralenkusias laiką.

Juan Rulfo

Pedras Paramas

Atnaujintas leidimas. Kruopščiai peržiūrėtas vertimas, naujai suredaguota, naujas maketas ir viršelis. „Pedras Paramas“ – tai pirmoji knyga iš planuojamų perleisti ir naujai išversti vertingiausių Lotynų Amerikos literatūros kūrinių. 

Frank Herbert

Kopos Dievas Imperatorius

Epopėja, prasidėjusi fantastiniu romanu „Kopa“ – Hugo ir „Nebulą“ pelniusia klasika, – tęsiasi.

Elisa Shua Dusapin

Žiema Sokče

Šis romanas tarsi snieguota jūros puta nuplukdo skaitytoją į reto turtingumo ir originalumo pasaulį, apgaubtą galingos atmosferos. 

Anna Kavan

Ledas

Beribė fantazija, kurioje aštrūs kaip ledo kristalai jausmai įtikina sava logika.

Ursula K. Le Guin

Kairė tamsos ranka

Keistoje šaltoje planetoje, kur nekyla karai ir kur žmonės neturi pastovių lyčių, dviejų žmonių – vietinio ir žemiečio – kelionė per ledyną padeda suprasti, kad draugystei ir meilei skirtybės netruko. Mokslinės fantastikos klasika.