Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija 5 dalis: Fotoreceptai

Čia rasite dar daugiau „Aha, štai kaip jie tai padaro“ pobūdžio konkrečių pastabų be jokio techninio žargono...

Michel Freeman

Fotografo akis: Grafinis vadovas

... išplėtojęs naują požiūrį į kompoziciją, Michaelas Freemanas šioje knygoje tyrinėja vaizdinę fotografijos mechaniką.

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija: 2 dalis, antras leidimas

Scotto Kelby knyga „Skaitmeninė fotografija“ yra populiariausia pasaulyje knyga apie fotografiją. 2008 m. lietuviškai išleista antroji šios knygos dalis dabar yra atnaujinta ir papildyta.

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija 1 dalis, antras leidimas

Antras, visiškai atnaujintas ir papildytas leidimas.

Fil Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua

Šviesa – mokslas ir magija

Knygoje Šviesa – mokslas ir magija išsamiai atskleista šviesos prigimties teorija ir jos veikimo principai, kurie naudojantis apšvietimu padeda kūrybiškai išreikšti bei valdyti kuriamus atvaizdus.

Dough Harman

Skaitmeninės fotografijos žinynas

Jei norite sužinoti, kokį įsigyti fotoaparatą ir jo priedus, jei norite išmokti padaryti geresnių nuotraukų ir siekti profesionalių rezultatų, tada ši knyga – Jums.

Scott Kelby

Skaitmeninė fotografija 4 dalis

Scottas Kelby grįžta su milžiniško populiarumo sulaukusios serijos tęsiniu: ketvirtąja „Skaitmeninės fotografijos“ knyga, kuri prasideda ten, kur baigėsi trečioji...

Michael Freeman

Fotografo mintis

Fotografijos šaltinis yra ne fotoaparatas ir netgi ne vaizdas, matomas per vaizdo ieškiklį – vaizdo reikia ieškoti fotografo mintyse. Ten jis yra sukuriamas ir tik vėliau užfiksuojamas atminties kortelėje ar juostelėje... Fenomenaliai sėkmingos fotografijos knygos "Fotografo akis" tęsinys.

Harold Davis

Kūrybiška nespalvota fotografija

Fotografuodamas nespalvotai fotografas mintyse turi pamatyti vienspalvį vaizdą – o dabartiniame ryškiaspalviame pasaulyje tai gali būti nelengva. Kaip atpažinti progą padaryti pribloškiantį nespalvotą kadrą?

Bryan Peterson

Susipažinkite: ekspozicija

 ... tiems, kurie nori ne tik pleškinti spaudinėdami šiuolaikinių ištobulėjusių fotoaparatų mygtukus ir vėliau bandyti viska kažkaip sutvarkyti kompiuteriu, tačiau siekia padaryti fotografavimą prasmingesniu užsiėmimu, suprasti ką jie iš tiesų daro, kokias turi kūrybines galimybes, ir kaip fotografuoja profesionalai.